„Gwiazdkowe spotkania z Elvisem” – Świąteczny upominek od Elvis: Promised Land

Audycje, wywiady i wspomnienia…

logoxmas Drodzy Czytelnicy, zbliża się czas szczególny – magiczny. Zanim jednak złożymy sobie życzenia pozwólcie, że zaproszę Was na specjalne „Gwiazdkowe spotkania z Elvisem”, które specjalnie dla Was przygotowałem na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.
Czym będą te spotkania? Rozpoczynającym się już w Wigilię blokiem tematycznym poświęconym naszemu idolowi i Świętom, które tak bardzo kochał. Nie zabraknie w nim więc wywiadów (z kim o tym przekonacie się już w piątek), pięknej gwiazdkowej muzyki (to w czwartek) i wspomnień (a te pojawią się na naszym blogu już w sobotę).
Mam nadzieję, że znajdziecie czas by w ten świąteczny czas zajrzeć choć na chwilę na ELVIS: Promised Land. Już teraz gorąco zapraszam!

(info: Elvis: Promised Land/Mariusz Ogiegło)

2 Komentarze

  1. Witam Panie Mariuszu,oczywiscie ze zajrzę na bloga tak jak to robię praktycznie codziennie.
    Korzystając z okazji dla Pana jak i wszystkich wielbicieli talentu Elvisa pozwolę sobie złozyc zyczęnia zdrowia i pogody ducha na Swieta Bozego Narodzenia.
    ps. Niesmiało chciałbym zapytać o wczeniejsze magazyny które Pan redaguje,kiedy będą dostępne?

  2. Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich Czytelników za wspaniałe życzenia i również życzę wszystkiego co najlepsze w ten niezwykły, magiczny czas. Spełnienia marzeń, zdrowia i jak śpiewał Elvis Presley – by każdy kolejny dzień „był jak Boże Narodzenie”.
    Co do magazynów. Archiwalne magazyny będę domawiał wraz z najnowszym „Elvis: Promised Land Magazyn”, który jeśli nic nie stanie na przeszkodzie trafi do druku na przełomie stycznia i lutego. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.