„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” – książka z okazji…

…piątych urodzin bloga ELVIS: Promised Land

BookPolandofficialKsiążka, którą oddajemy w Państwa ręce, jest hołdem oddanym artyście wszechczasów, ale i wyrazem podziękowania jego bliskim i fanom, którzy utrwalają pamięć o Królu z Memphis„.
Za nieco ponad dwa tygodnie, 6 kwietnia br. w sprzedaży (dostępna w wybranych księgarniach internetowych ale o tym w dniu premiery) ukaże się książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” będąca zbiorem dwudziestu pięciu wywiadów z ludźmi prywatnie i zawodowo związanymi z Elvisem Presley’em, które miałem zaszczyt przeprowadzić na przestrzeni pięciu lat istnienia bloga ELVIS: Promised Land. Obok tych dobrze znanych, choćby z tej strony, w książce znajdzie się też zapis nigdy wcześniej niepublikowanej rozmowy!
Każdy wywiad został poddany starannej korekcie i edycji dzięki czemu rozmowy czyta się z jeszcze większą przyjemnością.
W sumie w Wasze ręce trafi 138 stron formatu B5 wypełnionych niezwykłymi wspomnieniami o Elvisie Presley’u – „człowieku, którego nigdy nie zapomnisz”.
Publikacja zostanie zrealizowana z okazji przypadającej w tym roku piątej rocznicy istnienia bloga ELVIS: Promised Land.

(info: ELVIS: Promised Land/Mariusz Ogiegło)

6 Komentarze

 1. Witaj,pierwszy raz pisze na „nowym”bloogu,rozumiem ze cene i jakie to ksiegarnie internetowe podasz w dniu premiery.Pozdrawiam serdecznie.

  • Oczywiście. W dniu premiery otrzymacie wszystkie niezbędne informacje dotyczące książki (a dodam, że w książce czeka jeszcze jedna niespodzianka!)

 2. No i jestem po lekturze.
  Książka warta zakupu bo ma niezaprzeczalną wartość
  jaką jest oryginalność informacji .

  To nie jest powielanie powszechnie znanych faktów
  ale subiektywne spojrzenie na Presley’a osób,
  które miały z nim bezpośredni kontakt.
  Dobra, rzetelna robota, wymagająca sporego
  zaangażowania !

  Potwierdza się też opinia, że Elvis był człowiekiem
  niezwykle empatycznym a to cecha niezwykle rzadka
  wśród megagwiazd zajętych głównie sobą.

  Z pewnością nie nudziłem się przy niej
  pochłaniając kolejne rozdziały, a całość
  w dwa dni.

  • Dziękuję serdecznie za ten komentarz i… wspaniałą recenzję. Bardzo się cieszę, że książką się podobała i że spełniła swoją rolę niejako… pokazała, że Elvis był „człowiekiem, którego nigdy nie zapomnisz”. Pozdrawiam i gorąco zapraszam do Wadowic 26 sierpnia br.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.