Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!!!

Najlepsze Noworoczne życzenia dla Czytelników bloga ELVIS: Promised Land

happynewyear To co wczoraj się nie udało z powodu drobnych problemów technicznych chciałbym zrobić dzisiaj… Mianowicie, pozwolę sobie podziękować Wam za mijający rok 2016. Podziękować za każdy z 365 dni, który raz jeszcze spędziliście z blogiem ELVIS: Promised Land.
Dziękuję Wam za dziesiątki wspaniałych komentarzy, za piękne chwile podczas osobistych spotkań, za Wasze wspomnienia… Dziękuję Wam za to, że w kwietniu mogły się spełnić moje marzenia i mogłem zrealizować książkę „ELVIS: Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Pierwszą, ale czy ostatnią… Hmm, być może rok 2017 przyniesie odpowiedź. Rok 2017 – wyjątkowy bo 16 sierpnia będziemy obchodzić 40.rocznicę śmierci Elvisa.
Zanim jednak nadejdą te rocznicowe dni pozwólcie, że złożę Wam najlepsze życzenia. Oby ten rok był dla Was jeszcze lepszy od mijającego, żeby już od północy spełniały się wszystkie wasze marzenia, problemy same znajdowały rozwiązywanie. Zdrowego, bezpiecznego, pełnego sukcesów Nowego 2017 Roku!!!
I… pamiętajcie by po sylwestrowych szaleństwach zajrzeć pod adres www.elvispromisedland.blog.pl

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Mariusz Ogiegło

1 Komentarz

  1. Witam w tym nowym roku 2017!!WIiele wspanialych pomyslow tworczych,moze takze i kolejnej WSPANIALEJ!!ksiazki ,moze i o koncertach ELVISA jak podpowiadalem no i WIELE,WIELE,WIELE!wspanialych wiadomosci na temat ELVISA,nowosci wydawniczych itp.To bardzo cenne dla nas kolekcjonerow miec na biezaco takie porcje wiadomosci!To jest wysoki poziom porownywalny do forow europejskich czy z U,S,A!Oby tak dalej!Tak trzymac!P.SDziekuje za wspaniale!dzielo ELVIS CZLOWIEK KTOREGO NIGDY NIE ZAPOMNISZ.Wspaniala ksiazka!Dedykacja!Napewno zajmnie HONOROWE!miejsce w mojej kolekcji i bedzie czytana JEDNYM TCHEM!w te zimowe styczniowe wieczory!THANK YOU VERY MUCH! ELVIS FAN T C B

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.