„Presley Warty Poznania” – 40.rocznica śmierci Elvisa Presley’a także w Poznaniu!

Moc atrakcji z okazji 40.rocznicy śmierci Elvisa Presley’a w Poznaniu

ElvisWartyPoznania Dzień z Presley’em to w Poznaniu niemal taka tradycja jak Elvis Week w Memphis. Organizowany co roku z mniejszym lub większym rozmachem przyciąga do miasta dziesiątki fanów piosenkarza z całej Polski.
W tym roku okazja do spotkania będzie szczególna – czterdziesta rocznica śmierci Elvisa Presley’a. Z tego też powodu Dzień z Presley’em wypełniony będzie atrakcjami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
„Presley Warty Poznania”, bo taką nazwę będzie nosił tegoroczny event, rozpocznie się około godziny 10:00 15 sierpnia br. Jednym z pierwszych wydarzeń, które organizatorzy (Polskie Towarzystwo Artystów, Autorów, Animatorów Kultury) przewidują na ten dzień jest rejs statkiem po Warcie. Ale to nie wszystko. Tuż po nim w programie przewidziane są m.in projekcje filmów z udziałem legendarnego gwiazdora rock’n'rolla, salonik poetycki oraz konkursy dla najmłodszych.
Zwieńczeniem obchodów będzie wielki koncert zatytułowany „Presley Warty Poznania” w którym wystąpią wokaliści oraz Orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Pawlaka.
Szczegółowy program (który wciąż może ulec jeszcze zmianie) opublikuję w chwili zatwierdzenia go przez organizatorów.
Już teraz jednak wszystkich gorąco zapraszam do Poznania a następnie… do Rzeszowa. Dla fanów Elvisa Presley’a zapowiada się piękne zakończenie wakacji.

(info: PTAAAK/Mariusz Ogiegło)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.