WSPÓŁPRACA

Współpraca z blogiem ELVIS: Promised Land

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy

Wspolpraca Blog ELVIS: Promised Land (wcześniej blog dostępny był pod adresem gregnolan.blog.interia.pl) to strona poświęcona przede wszystkim twórczości Elvisa Presley’a (jego muzyce i filmom w których zagrał). Na temat króla rock’n'rolla piszę od wielu lat i miałem zaszczyt pisać i publikować swoje teksty dla tak poważnych firm i serwisów internetowych jak Sony Legacy Poland, Interia.pl czy w magazynach „Twój Blues” oraz „Magazyn Muzyczny Brzmienia” (więcej na ten temat przeczytacie Państwo w zakładce PUBLIKACJE). Jestem również autorem książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” będącej zbiorem dwudziestu sześciu wywiadów z osobami z najbliższego otoczenia Presley’a (opinie oraz szersze informacje na ten temat znajdą Państwo w zakładce KSIĄŻKA!).

Jeżeli po zapoznaniu się z zawartością mojego bloga są Państwo zainteresowani zleceniem mi napisania (bądź opublikowania istniejącego już) artykułu na temat Elvisa Presley’a, recenzji nowej płyty lub też sponsorowaniem konkursu na stronie, zamieszczeniu informacji o zbliżającym się wydarzeniu kulturalnym poświęconym Elvisowi Presley’owi lub jakąkolwiek inną formą współpracy bardzo proszę o kontakt meilowy pod adresem podanym poniżej.
Chętnie pomogę.

KONTAKT: elvis.blog@interia.pl

2 Komentarze

  1. Witam!Niebawem może spodziewać się pan listu odemnie panie Mariuszku.Min.poruszę w nim temat zlotu fanów naszego idola w RZESZOWIE na którym boję się że raczej nie będę mógł zagościć.A BARDZO!zależy mi aby mógł pan zdobyć i dla mnie autograf z dedykacją dla Marcina na zdjęciu ELVISA od EDA BONJA!!Jak usłyszałem że ma także zaszczycić swoją obecnością zlot w Rzeszowie to przeszyły mnie aż ciarki na skórze!Może pan liczyć także odemnie na kolejne miłe zaskakujace!niespodzianki min.takie jak płyty lp,cd oraz inne niespodzianki!!!!!Pozdrawiam serdecznie! MARCIN ELVIS FAN T C B. LONG LIVE THE KING!!

  2. Wiadomość o przyjeździe Eda Bonji chyba na wszystkich fanach zrobiła piorunujące wrażenie i każdy odlicza już dni do spotkania z Nim. To będzie niezwykła możliwość posłuchania historii z jego życia w trasie u boku Elvisa, a także z planu filmowego „Girl Happy” i wielu innych. Nikogo nie powinno na tym spotkaniu (a także na całym festiwalu) zabraknąć.
    Oczywiście, gdyby zdarzyło się tak, że nie będziesz dał rady przyjechać to proszę napisz wcześniej. Dołożę wszelkich starań by zdobyć dla Ciebie to zdjęcie i autograf.
    Pozdrawiam i czekam na Twój list.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.