ELVIS IN CONCERT

ELVIS. IN CONCERT • LIVE ON-SCREEN
z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną na żywo i specjalnym udziałem PRISCILLI PRESLEY
7 CZERWCA 2018. TAURON ARENA. KRAKÓW
GrafikaSpecial

4 Komentarze

 1. Witam!Niebawem może spodziewać się pan listu odemnie panie Mariuszku.Min.poruszę w nim temat zlotu fanów naszego idola w RZESZOWIE na którym boję się że raczej nie będę mógł zagościć.A BARDZO!zależy mi aby mógł pan zdobyć i dla mnie autograf z dedykacją dla Marcina na zdjęciu ELVISA od EDA BONJA!!Jak usłyszałem że ma także zaszczycić swoją obecnością zlot w Rzeszowie to przeszyły mnie aż ciarki na skórze!Może pan liczyć także odemnie na kolejne miłe zaskakujace!niespodzianki min.takie jak płyty lp,cd oraz inne niespodzianki!!!!!Pozdrawiam serdecznie! MARCIN ELVIS FAN T C B. LONG LIVE THE KING!!

 2. Wiadomość o przyjeździe Eda Bonji chyba na wszystkich fanach zrobiła piorunujące wrażenie i każdy odlicza już dni do spotkania z Nim. To będzie niezwykła możliwość posłuchania historii z jego życia w trasie u boku Elvisa, a także z planu filmowego „Girl Happy” i wielu innych. Nikogo nie powinno na tym spotkaniu (a także na całym festiwalu) zabraknąć.
  Oczywiście, gdyby zdarzyło się tak, że nie będziesz dał rady przyjechać to proszę napisz wcześniej. Dołożę wszelkich starań by zdobyć dla Ciebie to zdjęcie i autograf.
  Pozdrawiam i czekam na Twój list.

 3. Witam! Wydarzenia które przeżyłem przez ostatnie pół roku ,tak od stycznia min.śmierć mojego ciężko chorego ojca który chorował na raka płóc i cierpiał będąc w domu,ale był silny i walczył do końca.NIE ODDALEM GO DO HOSPICJUM!NIE BYŁO NAWET MOWY!No i zmarł 11lipca i co ważne zmarł przy mnie! To przeżycie nie do opisania! Nigdy się nie spodziewalem że to mnie spotka,sprawiło że nie miałem glowy na list odn.EDA BONJA.Napisałem do ciebie list z fragmentami materiału nt.płyty ELVIS REGRESA u nas w kraju.po jej eksporcie przez Fidela w latach 60tych chyba w 1963r. Tak że tylko tobie pozwolilem sobie na tak osobiste zwierzenia bo jesteś spoko! Tylko ELVIS pomógł mi to wszystko znieść.no i mój ojciec jest już z ELVISEM! LONG LIFE THE KING!! ELVIS FAN MARCIN T C B.

  • Marcin,
   Jak zawsze dziękuję Ci za Twój wpis i… za Twój list, który dotarł do mnie i zapoznałem się z jego treścią zaraz po jego otrzymaniu. Bardzo współczuje Ci z powodu straty ojca… Przyjmij proszę moje najszczersze kondolencje. Chciałbym żebyś wiedział tylko, że mnie również w ostatnich dniach nie było łatwo i towarzyszyło mi poczucie straty bliskiej osoby. 29 lipca przyszło mi pożegnać mojego kochanego dziadka (który odszedł nagle. I byłem przy nim do samego końca)… Jak wiesz do Rzeszowa niestety nie udało mi się już dotrzeć. Choć bardzo tego żałuję. Nie spotkałem się również z Edem Bonją. Ale pamiętałem o Tobie do samego końca. Poprosiłem nawet przyjaciela, że jeśli będzie taka możliwość to czy mógłby zdobyć dla Ciebie zdjęcie z autografem Eda. Niestety… chyba się nie udało. Mam nadzieję, że uda się kolejnym razem. Pozdrawiam Cię serdecznie. Mariusz. TCB

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.