ELVIS IN CONCERT

ELVIS. IN CONCERT • LIVE ON-SCREEN
z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną na żywo i specjalnym udziałem PRISCILLI PRESLEY
7 CZERWCA 2018. TAURON ARENA. KRAKÓW
GrafikaSpecial

2 Komentarze

  1. Witam!Niebawem może spodziewać się pan listu odemnie panie Mariuszku.Min.poruszę w nim temat zlotu fanów naszego idola w RZESZOWIE na którym boję się że raczej nie będę mógł zagościć.A BARDZO!zależy mi aby mógł pan zdobyć i dla mnie autograf z dedykacją dla Marcina na zdjęciu ELVISA od EDA BONJA!!Jak usłyszałem że ma także zaszczycić swoją obecnością zlot w Rzeszowie to przeszyły mnie aż ciarki na skórze!Może pan liczyć także odemnie na kolejne miłe zaskakujace!niespodzianki min.takie jak płyty lp,cd oraz inne niespodzianki!!!!!Pozdrawiam serdecznie! MARCIN ELVIS FAN T C B. LONG LIVE THE KING!!

  2. Wiadomość o przyjeździe Eda Bonji chyba na wszystkich fanach zrobiła piorunujące wrażenie i każdy odlicza już dni do spotkania z Nim. To będzie niezwykła możliwość posłuchania historii z jego życia w trasie u boku Elvisa, a także z planu filmowego „Girl Happy” i wielu innych. Nikogo nie powinno na tym spotkaniu (a także na całym festiwalu) zabraknąć.
    Oczywiście, gdyby zdarzyło się tak, że nie będziesz dał rady przyjechać to proszę napisz wcześniej. Dołożę wszelkich starań by zdobyć dla Ciebie to zdjęcie i autograf.
    Pozdrawiam i czekam na Twój list.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.